Okolica
  • Kryminałki
  • LGD
  • Sport
  • Stowarzyszenie Warka
  • Ochrona Zdrowia

Ogłoszenia drobne

Wynajem lokalu - Białobrzegi

Wynajem lokalu - Białobrzegi

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA BIAŁOBRZEGI, KRAKOWSKA 4A 260 M2 Bardzo dobra lokalizacja.... Read more...
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

2016-12-15 10:51:13 - 692 Odsłon

Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia ze Starej Wsi Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży wziął udział w Pierwszym Spotkaniu Wigilijnym Stowarzyszenia Aktywni Kulturalnie, które odbyło się 9 grudnia 2016 roku w sali świetlicy wiejskiej w Starej Wsi.  W spotkaniu uczestniczyły członkinie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród których byli min. Renata Ostatek Sekretarz Urzędu Gminy, Skarbnik Joanna Ciamarczan oraz Andrzej Kuligowski Sołtys Starej Wsi. Było ono okazją do wspólnego połamania się opłatkiem. Życzenia złożyła gościom Prezes Stowarzyszenia Iwona Klaus, a także w imieniu…

Czytaj więcej...

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

2016-12-15 10:28:45 - 748 Odsłon

Wielki sukces Mateusza Błońskiego - ucznia kl. II a Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie Bardzo nas cieszy, kiedy uczniowie osiągają wysokie wyniki w  konkursach, zawodach sportowych, przeglądach czy w innych formach rywalizacji. Świadczy to o dobrej pracy wszystkich – uczniów, nauczycieli i rodziców. Sukces każdego ucznia jest sukcesem prowadzącego go nauczyciela i całej szkoły. Nasi uczniowie dostarczają nam wielu powodów do dumy! Mateusz Błoński – uczeń klasy II a został laureatem XIV edycji konkursu ekologicznego "Czystym powietrzem…

Czytaj więcej...

ZSP Jasieniec wygrał

ZSP JASIENIEC WYGRALIŚMY!!!!

9 listopada w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w konkursie ekologicznym "Malujemy Naturę" organizowanym przez Związek Międzygminny pod nazwą Natura.

Celem konkursu była popularyzacja ochrony środowiska poprzez właściwą gospodarkę odpadami komunalnymi oraz działania edukacyjne w celu selektywnej zbiórki odpadów.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu złożyli w sumie 241 prac- plakatów, prac plastycznych i opowiadań. Szkolne jury konkursowe w składzie: p. Magdalena Bańkowska, p. Hanna Grabowska, p. Aneta Lewandowska, p. Aneta Smętek, p. Alina Stańczak, p. Agnieszka Zalewska, p. Yevhen Kovaliv wybrało 5 najlepszych prac, które zostały przekazne do drugiego etapu konkursu.

W drugim etapie konkursu I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął Damian Zawadzki- uczeń klasy trzeciej Technikum Informatycznego, który w nagrodę otrzymał tablet. Ponadto 3 uczennice otrzymały wyróżnienia. Są to: Aleksanda Kazimierska- uczennica trzeciej klasy Technikum Agrobiznesu, Marlena Zgórzak z klasy drugiej Technikum Handlowego i Aleksandra Sybilska z klasy pierwszej Technikum Żywienia

Prace wszystkich uczestników drugiego etapu konkursu można oglądać w galerii Grójeckiego Ośrodka Kultury.

Nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce w kategorii ilości zgłoszeń. W nagrodę otrzymaliśmy sprzęt nagłośnieniowy.

Po uroczystym powitaniu gości przez Dyrekcję Związku Międzygminnego Natura p. Edytę Pająk i p. Piotra Tonderskiego oraz po krótkim przemówieniu p. Karola Biedrzyckiego- Burmistrza Miasta i Gminy Grójec rozpoczął się program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Hanny Grabowskiej, p. Anety Smętek i p. Aliny Stańczak. W przedstawieniu wystąpili: Łukasz Dążkiewicz, Roksana Brzezińska, Ewelina Cieślak, Aleksandra Duch, Sandra Szymańska, Aleksandra Jałosińska, Weronika Katana, Aleksandra Barszcz, Magdalena Orzeszak, Karolina Płatek, Szymon Ziembiński oraz uczniowie klasy drugiej Liceum Sportowego, którzy nagrali filmik wykorzystany w przedstawieniu. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni drobnymi upominkami i dużymi brawami.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu.

Aneta Smętek

Alina Stańczak

 

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Breadcrumb Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image