Okolica
  • Kryminałki
  • LGD
  • Sport
  • Stowarzyszenie Warka
  • Ochrona Zdrowia

Ogłoszenia drobne

Wynajem lokalu - Białobrzegi

Wynajem lokalu - Białobrzegi

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA BIAŁOBRZEGI, KRAKOWSKA 4A 260 M2 Bardzo dobra lokalizacja.... Read more...
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

2016-12-15 10:51:13 - 692 Odsłon

Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia ze Starej Wsi Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży wziął udział w Pierwszym Spotkaniu Wigilijnym Stowarzyszenia Aktywni Kulturalnie, które odbyło się 9 grudnia 2016 roku w sali świetlicy wiejskiej w Starej Wsi.  W spotkaniu uczestniczyły członkinie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród których byli min. Renata Ostatek Sekretarz Urzędu Gminy, Skarbnik Joanna Ciamarczan oraz Andrzej Kuligowski Sołtys Starej Wsi. Było ono okazją do wspólnego połamania się opłatkiem. Życzenia złożyła gościom Prezes Stowarzyszenia Iwona Klaus, a także w imieniu…

Czytaj więcej...

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

2016-12-15 10:28:45 - 748 Odsłon

Wielki sukces Mateusza Błońskiego - ucznia kl. II a Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie Bardzo nas cieszy, kiedy uczniowie osiągają wysokie wyniki w  konkursach, zawodach sportowych, przeglądach czy w innych formach rywalizacji. Świadczy to o dobrej pracy wszystkich – uczniów, nauczycieli i rodziców. Sukces każdego ucznia jest sukcesem prowadzącego go nauczyciela i całej szkoły. Nasi uczniowie dostarczają nam wielu powodów do dumy! Mateusz Błoński – uczeń klasy II a został laureatem XIV edycji konkursu ekologicznego "Czystym powietrzem…

Czytaj więcej...

Podwójne świętowanie w ZSP

Dzień Nauczyciela i Święto Patrona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu

13 października 2016 roku w ZSP w Jasieńcu obchodzono Święto Patrona Szkoły Wincentego Witosa, ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz Dzień Edukacji Narodowej. Część oficjalną rozpoczęła dyrektor szkoły, pani Dorota Nowak –Michałowska witając przybyłych gości, wśród których był pan Dariusz Piątkowski- Wicestarosta Powiatu Grójeckiego, pan Leszek Kumorek- Przewodniczący Rady Powiatu Grójeckiego, pan Marek Pietrzak -Wójt Gminy Jasieniec oraz pan Tomasz Podhorecki- Sekretarz Gminy w Jasieńcu. Oczywiście nie mogło zabraknąć także Rodziców na czele z przewodniczącą Rady Rodziców panią Hanną Drążkiewicz oraz uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.

Po uroczystym powitaniu głos zabrali przedstawiciel społeczności uczniowskiej - Monika Jędruch oraz Radosław Traczyk, którzy wcielili się w konferansjerów prowadzących uroczystość. Przedstawili sylwetkę, życie i działalność Wincentego Witosa, Patrona Szkoły wykorzystując formę prezentacji multimedialnej. Idea patriotyzmu, walka o wolną niepodległą Polskę oraz współpraca całego społeczeństwa na jej rzecz są aktualne również dzisiaj, dlatego przedstawiciele klas pierwszych: liceum ogólnokształcącego, technikum informatycznego, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum mechanizacji i agrotroniki, technikum agrobiznesu złożyli ślubowanie na wierność wartością szerzonym przez naszego patrona, w nowym miejscu edukacji. Po przyrzeczeniu uczniów nastąpił czas życzeń i podziękowań skierowanych do kadry kierowniczej, grona pedagogicznego i pracowników szkoły. Swoisty koncert życzeń w wykonaniu Karoliny Płatek, Aleksandry Sybilskiej oraz Huberta Dzikołowskiego stał się szansą zaprezentowania umiejętności wokalnych uczniów prezentujących różnorodny repertuar. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od rokowej „Szklanej pogody” po popową piosenkę „Mama mia” zespołu ABBA. Beztroska atmosfera udzieliła się również publiczności, która żywo włączyła się do wspólnego śpiewania. Albert Koprzywa uczeń IV klasy technikum informatycznego wyrecytował fragment „Wyjątkowemu nauczycielowi” Pam Brown przedstawiający wizerunek nauczyciela. Mimo że czas nieubłagalnie płynie a rzeczywistość się zmienia, etos nauczyciela pozostaje niezmienny. Część artystyczną zakończyły życzenia od Samorządu Uczniowskiego przekazane przez przewodniczącą Monikę Galej dla całej kadry związanej z oświatą. Oczywiście, głos zabrali także nasi goście składając życzenia dalszych sukcesów. Pan wicestarosta na ręce pani dyrektor przekazał życzenia od Starosty Powiatu Grójeckiego pana Marka Ścisłowskiego podkreślając, że zawsze może liczyć na owocną współpracę szkoły, która prężnie funkcjonuje w środowisku i zalicza się do najlepszych w powiecie. Słowa te zostały potwierdzone przez Pana Leszka Kumorka i Pana Marka Pietrzaka, którzy gratulowali licznego naboru do klas pierwszych oraz prężnego funkcjonowania placówki w środowisku lokalnym.

Niespodziankę swojej kadrze sprawiła pani dyrektor wzywając całe grono pedagogiczne do przysłowiowej tablicy, którą stała się na czas apelu scena hali gimnastycznej. Wręczyła uroczyste podziękowania i pamiątkowe zdjęcie kadry wraz z życzeniami, by bogactwem człowieka stał się uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo. Ostatnim etapem uroczystości było wręczenie podziękowań uczniom i nauczycielom za reprezentowanie ZSP w Jasieńcu podczas Dożynek Powiatowych, „Narodowego czytania” oraz ogłoszenie wyników konkursu pt. Wincenty Witos Patron Naszej Szkoły przeprowadzonego w związku z wystawą o życiu i działalności Tego Wielkiego Polaka zorganizowaną przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Warszawie. Nauczyciele języka polskiego po ocenie merytorycznej i estetycznej prac konkursowych przyznali: I miejsce Rafałowi Dembowskiemu, II miejsce Aleksandrze Grochowskiej, III miejsce Adrianowi Iwańskiemu oraz wyróżnienie Pawłowi Słobodzinowi. Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski w Warszawie.

Mimo jesiennej aury i scenografii obfitującej w dary jesieni w całej społeczności szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zapanowało gorące lato, obfitujące uśmiechem i radością wspólnego świętowania. Dzień Edukacji Narodowej to święto pracowników oświaty, uczniów, jako integralnego partnera procesu wychowania, nauczania w duchu patriotyzmu i wartości chrześcijańskich, dlatego pragnę przekazać Wszystkim osobom związanym z oświatą życzenia siły, by wytrwać w postanowieniach, rozsądku, by podejmować dobre decyzje i mądrości, by odróżnić prawdę od fałszu.

mgr Aneta Lewandowska


 

 


Sz. P. Nauczyciele oraz Pracownicy Administracji i Obsługi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za to, że jesteśmy razem w chwilach radości i smutku, w chwilach wytężonej pracy, która przekłada się na osiągnięcia dydaktyczne naszych uczniów na szczeblu powiatowym i ogólnopolskim.

Dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej szkoły.

To dzięki Państwa pracy placówka jest pozytywnie postrzegana w środowisku lokalnym i krajowym. Mury naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym goszczą największą rzeszę uczniów i słuchaczy od początku istnienia szkoły czyli od 1945 roku.

Dziękuje za tworzenie przyjaznej i rodzinnej atmosfery..

Życzę Państwu zdrowia, wytrwałości w podejmowanych działaniach, wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Aby Państwa bogactwem stał się uśmiech , przyjazny gest, pogodne słowo.

Z poważaniem

Dorota Nowak-Michałowska

 

Dyrektor ZSP Jasieniec

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Breadcrumb Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image