Okolica
  • Kryminałki
  • LGD
  • Sport
  • Stowarzyszenie Warka
  • Ochrona Zdrowia

Ogłoszenia drobne

Wynajem lokalu - Białobrzegi

Wynajem lokalu - Białobrzegi

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA BIAŁOBRZEGI, KRAKOWSKA 4A 260 M2 Bardzo dobra lokalizacja.... Read more...
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

2016-12-15 10:51:13 - 693 Odsłon

Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia ze Starej Wsi Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży wziął udział w Pierwszym Spotkaniu Wigilijnym Stowarzyszenia Aktywni Kulturalnie, które odbyło się 9 grudnia 2016 roku w sali świetlicy wiejskiej w Starej Wsi.  W spotkaniu uczestniczyły członkinie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród których byli min. Renata Ostatek Sekretarz Urzędu Gminy, Skarbnik Joanna Ciamarczan oraz Andrzej Kuligowski Sołtys Starej Wsi. Było ono okazją do wspólnego połamania się opłatkiem. Życzenia złożyła gościom Prezes Stowarzyszenia Iwona Klaus, a także w imieniu…

Czytaj więcej...

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

2016-12-15 10:28:45 - 749 Odsłon

Wielki sukces Mateusza Błońskiego - ucznia kl. II a Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie Bardzo nas cieszy, kiedy uczniowie osiągają wysokie wyniki w  konkursach, zawodach sportowych, przeglądach czy w innych formach rywalizacji. Świadczy to o dobrej pracy wszystkich – uczniów, nauczycieli i rodziców. Sukces każdego ucznia jest sukcesem prowadzącego go nauczyciela i całej szkoły. Nasi uczniowie dostarczają nam wielu powodów do dumy! Mateusz Błoński – uczeń klasy II a został laureatem XIV edycji konkursu ekologicznego "Czystym powietrzem…

Czytaj więcej...

Dożynki Powiatowe z ZSP Jasieniec

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu na Dożynkach Powiatowych

Pierwsza niedziela września w Powiecie Grójeckim to czas Dożynek Powiatowych, które tradycyjnie odbywają się w Sanktuarium Matki Bożej Lewiczyńskiej. Dla wielu instytucji, a w tym dla naszej szkoły przygotowania do tej uroczystości rozpoczynają się kilka tygodni wcześniej. Grono nauczycieli wraz z młodzieżą planuje pod kierunkiem Dyrektora Szkoły z najdrobniejszymi szczegółami wystrój stoiska, serwowane potrawy czy estetykę wieńca dożynkowego. Wszystko po to, aby w czasie trwania uroczystości święta plonów móc zaprezentować swoje umiejętności, cieszyć się przyznanymi nagrodami, uznaniem wiernych degustujących potrawy i godnie reprezentować swoją gminę. Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu w tym roku przypadł szczególny zaszczyt. Uczniowie i nauczyciele nie tylko reprezentowali Gminę Jasieniec, ale również Powiat Grójecki. Przygotowaliśmy dekorację, serwowaliśmy potrawy i obsługiwaliśmy Gości na stoiskach Gminy Jasieniec i Powiatu Grójeckiego. Nasi nauczyciele oraz uczniowie z Technikum Żywienia i Technikum Handlowego okazali się ekspertami w dziedzinie przygotowania potraw i obsługi klienta. „Na nauczycieli i młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Jasieńca zawsze możemy liczyć” Te słowa słyszeliśmy wielokrotnie jako podziękowanie wszystkim za zaangażowanie i wkład pracy w organizację dożynek. Stoiska Gminy Jasieniec i Powiatu Grójeckiego cieszyły się największym zainteresowaniem gości. Można było spróbować „Dobrej Żywności” na stoisku Powiatu i słodkich wypieków serwowanych przez młodzież ZSP na stoisku Gminy Jasieniec.

Tegoroczne dożynki przebiegały w słonecznej aurze i zgromadziły rzesze uczestników
z wielu
gmin powiatu. Jak co roku rozpoczęły się mszą świętą celebrowaną przez kardynała Kazimierza Nycza a gospodarzami i organizatorami uroczystości byli: Starosta Powiatu Grójeckiego, Dziekan Dekanatu Grójeckiego, Proboszcz Parafii w Lewiczynie oraz Wójtowie i Burmistrzowie Gmin Powiatu Grójeckiego. Nasza szkoła brała również udział w organizowanych konkursach na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, najładniejsze stoisko oraz najlepszą potrawę regionalną. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie za wykonany wieniec i III miejsce za chłodnik, marmoladę z jabłek i szarlotkę. Zmęczeni, ale usatysfakcjonowani nagrodami i uskrzydleni pochwałami wróciliśmy do pracy. Już dziś planujemy, czym znów za rok zaskoczyć uczestników dożynek.

 

Aneta Lewandowska


Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Breadcrumb Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image