Okolica
  • Kryminałki
  • LGD
  • Sport
  • Stowarzyszenie Warka
  • Ochrona Zdrowia

Ogłoszenia drobne

Wynajem lokalu - Białobrzegi

Wynajem lokalu - Białobrzegi

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA BIAŁOBRZEGI, KRAKOWSKA 4A 260 M2 Bardzo dobra lokalizacja.... Read more...
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

2016-12-15 10:51:13 - 692 Odsłon

Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia ze Starej Wsi Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży wziął udział w Pierwszym Spotkaniu Wigilijnym Stowarzyszenia Aktywni Kulturalnie, które odbyło się 9 grudnia 2016 roku w sali świetlicy wiejskiej w Starej Wsi.  W spotkaniu uczestniczyły członkinie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród których byli min. Renata Ostatek Sekretarz Urzędu Gminy, Skarbnik Joanna Ciamarczan oraz Andrzej Kuligowski Sołtys Starej Wsi. Było ono okazją do wspólnego połamania się opłatkiem. Życzenia złożyła gościom Prezes Stowarzyszenia Iwona Klaus, a także w imieniu…

Czytaj więcej...

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

2016-12-15 10:28:45 - 748 Odsłon

Wielki sukces Mateusza Błońskiego - ucznia kl. II a Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie Bardzo nas cieszy, kiedy uczniowie osiągają wysokie wyniki w  konkursach, zawodach sportowych, przeglądach czy w innych formach rywalizacji. Świadczy to o dobrej pracy wszystkich – uczniów, nauczycieli i rodziców. Sukces każdego ucznia jest sukcesem prowadzącego go nauczyciela i całej szkoły. Nasi uczniowie dostarczają nam wielu powodów do dumy! Mateusz Błoński – uczeń klasy II a został laureatem XIV edycji konkursu ekologicznego "Czystym powietrzem…

Czytaj więcej...

Nowy rok szkolny 2016 w ZSP

Witaj nam, szkoło radosna,
grająca dzwonkiem co rano…!

1 września o godz. 09.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu uczniowie rozpoczęli kolejny roku szkolny. Część oficjalną zainicjowała dyrektor szkoły Pani Dorota Nowak-Michałowska witając przybyłych na tę uroczystość uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników. Swoje powitanie skierowała także do Naczelnika Wydziału Oświaty i Zdrowia, pani Agnieszki Bilskiej. Szczególnie ciepło powitała tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły, czyli uczniów klas pierwszych: liceum ogólnokształcącego, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum informatycznego, technikum agrobiznesu, technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki życząc, by szkoła stała się dla nich miejscem intelektualnej przygody, miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Gronu pedagogicznemu, aby czerpali zadowolenie i satysfakcję z przekazywanej wiedzy, a rodzicom przybyłym na uroczystość, życzyła pociechy i dumy z osiągnięć dzieci. Pani dyrektor zwracając się do społeczności szkolnej zacytowała słowa Jana Pawła II: W rodzinie i w szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna czyniąc je myślą przewodnią roku szkolnego 2016/2017.

Pani dyrektor poinformowała, że w naszej szkole w roku 2016/2017 będzie pobierać edukację 380 uczniów, w tym 118 klas pierwszych, będzie pracować 36 nauczycieli i 10 pracowników administracji i obsługi. Korzystając z okazji pogratulowała również nauczycielom z bloku żywienia i ekonomii, którzy napisali w czasie wakacji projekt dotyczący zdrowego żywienia w ramach Bezpiecznej Szkoły. Projekt został wysoko oceniony i znalazł się wśród 16 projektów w Polsce. Od 20 września uczniowie będą uczestniczyć także w projekcie przeprowadzanym z CEO Europamobil, w ramach którego będą prowadzone zajęcia w języku angielskim i języku niemieckim przez 20 wolontariuszy z całego świata. Pani dyrektor podziękowała także młodzieży, pracownikom, którzy pod kierunkiem nauczycieli bloku żywienia przygotowywali potrawy i obsługiwali uroczystość poświecenia sztandaru dla Związków Sadowników. Potrawy przygotowane smakowały wyśmienicie a obsługa gości była na bardzo wysokim poziomie. Podziękowała również władzą samorządowym za czynne budowanie pozytywnego wizerunku naszej placówki.

Początek roku w naszej szkole to również zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas trzecich, odbywających praktykę zawodową w czasie wakacji. Wśród nich zostały rozdane nagrody i dyplomy za wyniki w nauce, udział w licznych konkursach oraz zaangażowanie w życie placówki. Wśród uczniów odbywających wakacyjną praktykę zawodową byli uczniowie, którzy otrzymają Stypendium Starosty Powiatu Grójeckiego za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Jest to potwierdzenie ambitnego podchodzenia do nakładanych obowiązków i rzetelnego ich wypełniania. Nagrodę otrzymali Gniewosz Michał z technikum informatycznego i Gowin Justyna z bloku żywienia. W gronie stypendystów znaleźli się również uczniowie klas niższych: Jędruch Monika, Biernacki Kacper, Drążkiewicz Łukasz, Duch Aleksandra, Głowacka Natalia, Kazana Natalia, Pietrusiak Karolina, Pietrusiak Weronika, Piwowarski Damian, Traczyk Radosław.

Na zakończenie wystąpienia pani dyrektor jeszcze raz swoje słowa skierowała do całej społeczności szkolnej, by w swym postępowaniu pamiętali iż, bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo. Ogłosiła, że rok szkolny 2016/2017 uważa za rozpoczęty. Czas wracać do szkolnych ławek i podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy.

Po części oficjalnej uczniowie przeszli wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych zapoznając się z planem zajęć oraz informacjami na temat organizacji nowego roku szkolnego.

Wychowawcami oddziałów w roku szkolnym 2016/2017 są:

Pan Robert Zalewski - klasa I technikum agrobiznesu, technikum mechanizacji i agrotroniki

Pani Anna Górecka – klasa II technikum agrobiznesu, technikum handlowe

Pani Renata Zwolińska - klasa III technikum agrobiznesu, technikum mechanizacji rolnictwa

Pani Agnieszka Agnieszka Zalewska - klasa IV technikum agrobiznesu, technikum mechanizacji rolnictwa

Pani Agnieszka Celejewska- klasa I technikum informatyczne

Pani Magdalena Bańkowska - klasa II technikum informatyczne

Pan Sławomir Zalewski - klasa III technikum informatyczne

Pan Mateusz Pecelt - klasa IV technikum informatyczne

Pani Katarzyna Barańska – klasa I technikum żywienia i usług gastronomicznych

Pani Magdalena Chmielewska- klasa II technikum żywienia i usług gastronomicznych

Pani Aneta Lewandowska - klas III technikum żywienia i usług gastronomicznych

Pan Yevhen Kovaliv - klas IV technikum żywienia i usług gastronomicznych

Pan Rafał Lenart – klasa I liceum ogólnokształcącego o profilu sportowym

Pan Karol Olszówka - klasa II liceum ogólnokształcącego o profilu sportowym

Pan Błażej Cąderek - klasa III liceum ogólnokształcącego o profilu sportowym

Wierzę, że nadchodzący rok szkolny będzie pełen nie tylko wyzwań, obowiązków i pracy, ale również przyjacielskiej atmosfery i wspaniałych doświadczeń. Wszystkim uczniom życzę wiary w siebie i w swoje możliwości. A nauczycielom i pracownikom szkoły cierpliwości, dobrego humoru i samych sukcesów !

 

Aneta Lewandowska


 

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Breadcrumb Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image