Okolica
  • Kryminałki
  • LGD
  • Sport
  • Stowarzyszenie Warka
  • Ochrona Zdrowia

Ogłoszenia drobne

Wynajem lokalu - Białobrzegi

Wynajem lokalu - Białobrzegi

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA BIAŁOBRZEGI, KRAKOWSKA 4A 260 M2 Bardzo dobra lokalizacja.... Read more...
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

Spotkanie Wigilijne w Starej Wsi

2016-12-15 10:51:13 - 692 Odsłon

Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia ze Starej Wsi Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży wziął udział w Pierwszym Spotkaniu Wigilijnym Stowarzyszenia Aktywni Kulturalnie, które odbyło się 9 grudnia 2016 roku w sali świetlicy wiejskiej w Starej Wsi.  W spotkaniu uczestniczyły członkinie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród których byli min. Renata Ostatek Sekretarz Urzędu Gminy, Skarbnik Joanna Ciamarczan oraz Andrzej Kuligowski Sołtys Starej Wsi. Było ono okazją do wspólnego połamania się opłatkiem. Życzenia złożyła gościom Prezes Stowarzyszenia Iwona Klaus, a także w imieniu…

Czytaj więcej...

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

Wielki sukces Mateusza Błońskiego

2016-12-15 10:28:45 - 748 Odsłon

Wielki sukces Mateusza Błońskiego - ucznia kl. II a Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie Bardzo nas cieszy, kiedy uczniowie osiągają wysokie wyniki w  konkursach, zawodach sportowych, przeglądach czy w innych formach rywalizacji. Świadczy to o dobrej pracy wszystkich – uczniów, nauczycieli i rodziców. Sukces każdego ucznia jest sukcesem prowadzącego go nauczyciela i całej szkoły. Nasi uczniowie dostarczają nam wielu powodów do dumy! Mateusz Błoński – uczeń klasy II a został laureatem XIV edycji konkursu ekologicznego "Czystym powietrzem…

Czytaj więcej...

Pożegnanie maturzystów z ZSP

Pożegnanie maturzystów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu

Ostatnie spotkanie tegorocznych maturzystów miało miejsce 29 kwietnia 2016r. i było szczególne. Było uroczyste. I dla uczniów, rodziców, dla wszystkich tych, dla których dobiegł końca etap niezapomnianych młodzieńczych lat. Właśnie ta uroczystość była ostatnią okazją do podsumowań, zadumy, refleksji. Pani Dyrektor, Dorota Nowak-Michałowska, podziękowała za wspólne lata spędzone razem w murach jasienieckiego technikum, za serce i zaangażowanie w prace na rzecz naszej placówki. To właśnie tutaj rodziły się emocje, przyjaźnie, pierwsze uczucia i wielkie odkrycia. Młodzież nasza, jak zaznaczyła Pani Dyrektor, osiągała przez te cztery lata duże sukcesy w zawodach sportowych i strzeleckich; przygotowywała i prezentowała potrawy regionalne oraz poczęstunki podczas Dożynek Powiatowych, podczas Zjazdu Sadowników, podczas Konferencji Truskawkowych, wigilii, spotkań nauczycieli i gości w szkole; pracowała na rzecz wolontariatu w szkole; pracowała na rzecz społeczności lokalnej w ramach programu "Uczeń uczy ucznia" prowadząc bezpłatne zajęcia
z języka angielskiego i niemieckiego w świetlicy gminnej w Jasieńcu; uczestniczyła w licznych konkursach wewnętrznych i zewnętrznych; brała udział w Olimpiadzie Wiedzy o Gospodarce
i Przedsiębiorczości, w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w Olimpiadzie o Sporcie
i Zdrowiu; pracowała w samorządzie uczniowskim; reprezentowała szkołę w zespole wokalnym; brała aktywny udział w akcji "Podaruj innym dni"; odbywała praktykę w renomowanych firmach w kraju
i za granicą, za którą otrzymywała liczne listy pochwalne; przygotowywała szereg uroczystości,
tj. Koncert Pieśni Sakralnej, Katyń-ocalić od zapomnienia, Dzień Matki i Ojca. W kwietniu klasa
IV Technikum Agrobiznesu i IV Technikum Handlowego zdobyła nagrodę i miano najsympatyczniejszej klasy maturalnej w powiecie grójeckim w konkursie organizowanym przez "Echo Dnia". Można by było wymieniać bez końca.

Cieszymy się, że podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele instytucji, z którymi na co dzień współpracuje nasza szkoła. Uroczystość zaszczycili:

- Pan Tomasz Podhorecki, sekretarz Gminy Jasieniec;

- Pan Dariusz Dylicki, Prezes Banku Spółdzielczego w Jasieńcu;

- Pani prof. Elzbieta Sałata, prorektor ds. dydaktycznych i studenckich Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu;

- Pan Michał Wojtaszek, pracownik naukowo-dydaktyczny Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, z Wydziału Nauk Ekonomicznych;

- Pan Zbigniew Gettler, Kierownik Mazowieckiej Izby Rolniczej Okręg Radomski;

- Pan Grzegorz Surma, przedstawiciel Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych;

- Pan Jan Madej, członek Mazowieckiej Izby Rolniczej;

- Pan Tomasz Wawrzyniak, Inspektor ds. Prewencji KRUS - oddział Grójec.

Młodzież, z którą przyszło nam się pożegnać, zapisała się w historii szkoły. To już nie tylko uczniowie, to jej prawdziwi przyjaciele. Z ogromnym rozrzewnieniem żegnamy wszystkich wychowanków klas IV. Byliście naszą chlubą. Na miano Prymusa Szkoły zasługuje z pewnością Piotr Słupek , absolwent klasy IV Technikum Agrobiznesu. Osiągnięcia Piotra są fenomenalne. Jest dwukrotnym laureatem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych (w r. szk. 2014/2015 i 2015/2016), co dało Piotrowi kolejno dwa indeksy na uczelnię SGGW, ponadto wygrał konkurs Talentowisko, organizowany przez Banki Spółdzielcze, jest Stypendystą Prezesa Rady Ministrów, a w tym roku otrzymał tytuł finalisty etapu okręgowego XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Piotrek jest nie tylko świetnym uczniem, ale również bardzo dobrym kolegom i przyjacielem. Nigdy nie zostawił nikogo bez pomocy, prowadził zajęcia wyrównawcze z języków obcych i matematyki w ramach pomocy koleżeńskiej. Niesamowicie skromny, z ogromną kulturą osobistą, z szacunkiem dla otaczających go ludzi. Napawa dumą fakt, że w naszej szkole jest tak wielu fantastycznych uczniów, którzy na świadectwie ukończenia szkoły mogą poszczycić się średnią ocen 4,0 i powyżej. Najlepszymi uczniami w roku szkolnym 2015/2016 są:

- Piotr Słupek (Technikum Agrobiznesu);

- Karolina Korniluk (Technikum Handlowe);

- Ewelina Sokołowska (Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych);

- Anna Zielińska (Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych);

- Paweł Cybulski (Technikum Informatyczne);

- Konrad Glinka (Technikum Informatyczne);

- Michał Maciocha (Technikum Informatyczne);

- Adrian Mazan (Technikum Informatyczne);

- Angelika Rogowska (Technikum Agrobiznesu);

- Dominika Brzezińska (Technikum Handlowe);

- Krzysztof Śmielak (Technikum Agrobiznesu).

Oprócz nagród i podziękowań za osiągnięcia w nauce przyznano wiele nagród za zawody sportowe, aktywny udział w życiu klasy i szkoły oraz udział w honorowym krwiodawstwie.

Życzymy Wam, nasi Absolwenci, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz samych trafionych wyborów życiowych.

 

Joanna Matysiak

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Breadcrumb Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image